Business hrou

O Klubu

Nezisková aktivita,
která může být základem ziskovosti

JSTE VÍTÁNI

Kudy a kam odplouvají peníze z Vašeho rozpočtu? Kolik jich měsíčně utopíte zbytečně? A kolik jich měsíčně můžete mít přistaveno navíc? V kolika letech máte v plánu jít do důchodu?

V našem Cashflow klubu je vítán doslova každý, kdo uvítá nový pohled na správu rodinných financí. Nejen děti a teenageři, ale také jejich rodiče či učitelé, kteří se touto oblastí zabývají v zájmu své pedagogické praxe. Zapojit děti nebo studenty do rozhodování o rodinném či školním rozpočtu je pro obě strany nenahraditelnou zkušeností.

Naším cílem není nikoho poučovat. Naopak, vše probíhá zábavnou formou, při diskusních setkáních nad plánem originální deskové hry Cashflow

Ta je speciálně vymyšlena tak, aby hráče obohacovala o nové návyky hospodaření – o návyky bohatých lidí, díky nimž je snazší začít sám bohatnout.

ZAHRAJETE SI SPOLU S NÁMI?

Přijďte na některé setkání klubu, nebo nějaké rovnou naplánujte. Rádi přijmeme pozvání na firemní nebo třeba větší rodinnou akci.

VYBERTE SI TERMÍN